ManşetVOLEYBOL

Kaya: “Bizim şampiyon melekelerimiz olarak kalacak ve yaşayacaklardır”

KKTC Voleybol Federasyonu Enver Kaya, federasyonun resmi sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak başsağlığı diledi

 

 

KKTC Voleybol Federasyonu Enver Kaya, federasyonun resmi sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak başsağlığı diledi.

 

KKTC Voleybol Federasyonu Enver Kaya’nın açıklamsı şu şekilde;

 

“Adıyaman’da yaşanan büyük deprem felaketi ülkemizin tümünü tarifi imkansız bir kader ve acı içinde bırakmıştır. Bir haftadan beridir tüm halkımızın duaları ve büyük bir ümitle gelecek mutlu bir haberi bekleyen Kıbrıs Türk Halkı art arda gelen vefat haberleri ile sarsılıp yıkılmıştır. Tüm ülke olarak acımızın tarifini izah edecek kelime bulmakta zorlanıyoruz. Hayatlarını kaybeden gencecik evlatlarımızın ve onlara spor aşkı ile bir yaşam sürdürmeleri için canla başla her türlü katkılarını veren öğretmenleri ve velilerin önünde saygı ile eğilirken, para hırsı ve haksız kazanç uğruna her türlü şerefsizce harekete bulunan Hotel sahibini de nefretle kınar adaletin yerine gelip hukuk önünde cezasını çekene kadar da takipçisi olacağımızı tüm vatandaşlarımızın bilmesini isterim.

Bir haftadan beridir arama ve kurtarma çalışmalarında büyük bir özveri ve insan üstü bir gayretle gece gündüz demeden çalışmalarını sürdüren Sivil Savunma ekibimize, sağlık çalışanlarımıza, gönüllü olarak çalışmalara iştirak eden vatandaşlarımıza, her türlü araç, malzeme temini konusunda maddi destek yardımını esirgemeyen vatandaşlarımıza ve devletimizin yetkili organları ve diğer görevlilerine, gösterdikleri gayret ve çalışmalardan dolayı teşekkür ederim.

KKTC’de yaşanan bu büyük falekatin acılarını birlik, dayanışma ve birbirine kenetlenerek aşacağımıza inancım tamdır. Onlar ilelebet bizim şampiyon melekelerimiz olarak kalacak ve yaşayacaklardır.

Hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza tanrıdan rahmet, geride kalan yaslı ailelerimize ve sevenlerine Allah’tan sabırlar ve dayanma gücü vermesini dilerim.

 

Tüm halkımızın BAŞI SAĞOLSUN

ENVER KAYA

KKTC Voleybol Federasyonu Başkanı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu