FUTBOLManşet

Küçük Kaymaklı’da yönetim istifa etti

 

 

Başkentin köklü camialarından Küçük Kaymaklı Türk Spor Kulübü’nde başkan Akay Aşina ve yönetim kurulu istifa kararı aldı. AKSA Süper Lig’de dün akşam oynanan Çetinkaya mücadelesini 2-0 kaybeden Kaymaklı, 6 haftası geride kalan ligde bir beraberlikle sadece 1 puan toplayabildi.

İstifası ile ilgili Sporyeni’ye konuşan Akay Aşina, “Bizim takıma verebileceğimiz bu” dedi. Bunun bir bayrak yarışı olduğunu, takımın gidişatının da kötü olduğunu söyleyen Aşina, “Misyonumuzu tamamladık diye bakıyoruz. Göreve talip olan arkadaşlar gelsin, görevi alsın. 4 yıl yapılacakları fazlası ile yaptık” ifadelerini kullandı.

Genel kurul süreci ile ilgili olarak üyeleri bilgilendireceklerini aktaran Aşina, “Olağanüstü genel kurul ile bayrağı devretme niyetindeyiz. Çünkü neyi denediysek olmadı, belki bir kan değişimi olumlu yansır” şeklinde konuştu.

“Hepimizin derdi Kaymaklı, yapabileceğimizi yaptık” diyen Aşina, “Bizim çıkış noktamız artık bu. Yeni, taze bir oluşum olursa, her türlü yanlarında oluruz. Bu karar en doğrusu” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu