ManşetMOTOR SPORLARI

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Drift ve Klasik Slalom Şova katıldı

 

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Güzelyurt Yeşilada Lions Kulübü tarafından düzenlenen, geliri sağlık ve eğitime bağışlanacak olan Drift ve Klasik Slalom Şova katıldı.

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, etkinlikte yaptığı konuşmada, 29 Ekim’de düzenlenen etkinliğin önemine işaret ederek, herkesin Türkiye Cumhuriyet Bayramını kutladı

Cumhurbaşkanı Tatar, Türkiye Cumhuriyeti’nin bugün kuruluşunun 100’ncü yıl dönümü olduğunu belirterek, 15 Kasım’da ise Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin 40’ncı kuruluş yılını kutlayacağına dikkat çekti.

Cumhurbaşkanı Tatar, daha güçlü Türkiye Cumhuriyeti ile müreffeh yarınları yakalayacak daha güçlü Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin, halkına ve gençliğine refah dolu bir yaşam sunabilmek için gerçekleştirilen etkinliklerin sosyal ve kültürel bağların gelişmesine de katkıda bulunduğunu ifade etti.

Gençlerin spor tesislerinde spor yapmasının kendisi için büyük bir mutluluk olduğunu dile getiren Cumhurbaşkanı Tatar, katılımcıları kutladı, organizasyonda emeği geçenleri tebrik etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu