Manşet

Yılın başarılı antrenörleri ödüllendirildi

Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği (KKTFAD) yönetimi tarafından futbol liglerinin tamamlanmasının ardından yapılan yılın başarılı antrenörler ödül töreni sonrasında, ligleri daha sonra tamamlanan Puma Kadınlar Ligi, İktisatbank Bölgeler Terfi Müsabakaları (BTM) 2. Lig ve Digitürk U14 Ligi’nde başarılı olan antrenörlere de ödülleri verildi.

 

“Herşey Antrenörlerimiz İçin”

KKTFAD Başkanı Hasan Topaloğlu, ödül töreninde kısa bir konuşma yaparak yeni sezonun hayırlı olmasını, başarılı antrenörlerin ödüllendirilmesinin devam edeceğini dile getirdi. Topaloğlu, antrenörlerin yurt dışındaki takımların antrenmanlarını izlemesi ile ilgili kararın alınacağını ve önümüzdeki günlerde bu kararın açıklanacağını da söylerken Ocak ayında yaklaşık 10 antrenörü Antalya’da kamp yapan takımların çalışmalarını izlemek için Antalya’ya gönderileceğini dile getirdi.

 

Başarı Ödülleri

KKTFAD lokalinde gerçekleştirilen ödül törenine yönetim kurulu üyeleri, ödül alan teknik direktör ve antrenörler katıldı. Gecede, 2022-2023 Futbol Sezonunda Puma Kadınlar Ligi şampiyon ve finalistler, İktisatbank Bölgeler Terfi Müsabakaları (BTM) 2. Lig şampiyon ve finalistler, Digitürk U14 Ligi’nde şampiyon ve finalist takımlarda başarılı olan antrenörlere ödülleri verildi.

 

Gecede ödüller, KKTFAD Başkanı Hasan Topaloğlu, başkanvekilleri Hüseyin Dayı, Mehmet Kemancıoğlu, yönetim kurulundan Hişam Tarazi, Derviş Dağman, Hasan Kargılı, Umut Güden, Hasan Özkan, Eray Yavuk ve Ahmet Ogan tarafından takdim edildi.

 

Ödül alanların listesi şöyle;

 

PUMA KADINLAR LİGİ

Şampiyon China Baazar Gençlik Gücü: Antrenör Mine Dayı

Finalist Dem’s Cons. Mağusa Spor Akademisi: Teknik Direktör Ahmet Ogan, Antrenör Şerif Ogan

 

İKTİSATBANK BÖLGELER TERFİ MÜSABAKALARI (BTM) 2.LİG

Şampiyon Tuzlaspor: Antrenör Tanju Karakaş

Şampiyon Dipkarpaz: Antrenör Murat Efe

Şampiyon Atoll Kozanköy: Antrenör Oguz Aygın

Finalist Gayretköy: Antrenör Kemal Yamantürk

Finalist Sadrazam Kayalar: Antrenör Bayram Dağgül

Finalist Gaziköy: Antrenör Ali Suat Kanlı

 

DİGİTÜRK U14 LİGİ

Şampiyon Doğan Türk Birliği: Antrenör Şener Özdevrim Beale, Antrenör Ahmet Sakinoğlu

Finalist Mağusa Türk Gücü: Antrenör Sercan Çavuşoğlu, Antrenör Tulin Nur

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu