![](https://www.giynikspor.com/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2024-02-16-at-22.36.50-e1708115970114-780x470.jpeg)
MUSMER Basketbol UniLeague’de hafta dün akşam oynanan tek maçla başladı.
DAÜ Lala Mustafa Paşa Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmada Doğu Akdeniz Üniversitesi, Avrupa Liderlik Üniversitesi’ni 87-60 mağlup ederek ikinci maçından da galibiyetle ayrıldı.
İkinci hafta yarın oynanacak Yakın Doğu Ünivcersitesi – Bahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi ve Rauf Denktaş Üniversitesi – Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi maçları ile tamamlanacak.