FUTBOLManşet

U12 KARMAMIZ TRABZON’DA İLK GÜNÜ TAMAMLADI

Trabzon’da bulunan Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’na (KTFF) bağlı U12 Karması, etkinliğin ilk gününü oynadığı iki karşılaşmayla geride bıraktı.
Sabah erken saatlerde Trabzonspor Özkan Sümer Futbol Akademisi’ne ait sahaların bulunduğu tesise giden kafile, ilk maçını Trabzonspor’un Bursa’da bulunan U12 Takımı ile oynadı.
Daha sonra konakladığı otele gelip dinlenen U12 Karmamız, saat 16.00’da ikinci maçını oynadı. Milliler, bu kez Trabzonspor’un İzmir’de bulunan U12 Takımı ile karşılaştı ve ardından maçını tamamlayarak kaldığı otele döndü.
U12 Karmamız, yarın yine iki karşılaşma oynayacak. Kırmızı beyazlılar, sabah Trabzonspor’un Samandıra’daki takımıyla, öğleden sonra ise Körfez’deki takımıyla karşılaşacak.
Duvarcı; “Yaşadığımız duygular çok farklı pozisyonda”
Trabzon’da kafile başkanı olarak görev yapan Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu 2’nci Başkan Vekili Hüseyin Duvarcı, konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.
“Yaşadığımız duygular çok farklı bir pozisyonda” diyerek sözlerine başlayan Duvarcı, “Bizlerin buralarda olması belki buradaki insanlar için çok normal bir şey gibi geliyor ama biz buralarda çocuklarımızı gördüğümüz zaman, bizlere bu imkanın sağlandığı zaman yaşadığımız duygular çok farklı bir pozisyonda. Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) olarak bizler altyapı konusunda hem çocuklarımıza hem ülke futboluna gerekli önemi göstermeye çalışıyoruz. Başta bize burada bu imkanı sağlayan Necati hocamıza ve Trabzonspor’a teşekkür ederiz. Bunların devamı için çalışmaya da devam edeceğiz. Hasan başkanımızın bu konuya çok ciddi önem verdiğini biliyoruz. Bu süreç içerisinde bu öneme de hep birlikte layık olmaya çalışıyoruz. Biz tekrardan bizlere bu imkanı sağlayan Trabzonspor’a teşekkür ederiz. Bu işlerin de devamının geleceğinin küçük bir sinyalini vereyim” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu