DİĞER SPORLARManşet

Turkcell eMilli Takım PES21 seçmeleri tamamlandı

Ülkemizi Pro Evoloution Soccer (Konami) video futbol oyunu platformunda temsil edecek ve eMilli formayı eFutbol alanında giymeye hak kazanacak oyuncuların belirlendiği Turkcell eMilli Takım PES seçmeleri tamamlandı.

2021 yılının Mart ayında başlayacak olan ve UEFA’nın düzenlediği eEuro 2020 turnuvasında ülkemizi temsil edecek oyuncular belli oldu.

Ali Doğan Barutçu, Emir Ünal, Erman Gökdemir ve Mücahit Sevimli rakiplerini eleyerek ay yıldızlı formayı giyme hakkı elde etti. Birbirinden çekişmeli mücadelelere sahne olan Turkcell eMilli Takım Seçmeleri’nde eMilli Takıma seçilen isimler ödüllerini milli formayı en çok giyen Rüştü Reçber’den aldı.

Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleştirilen Turkcell eMilli Takım seçmeleri neticesinde seçilen oyuncular, eMilli Takımımızın 15 Mart tarihinde oynayacağı eEuro 2020 Grup Elemelerinde mücadele edecek.

eMilli Takımımız, 8 Şubat 2021 tarihinde gerçekleşecek kura çekimi sonrası oynanacak maçlarda rakiplerine üstünlük sağlaması durumunda 9-10 Temmuz tarihlerindeki eEuro 2020 finallerine katılmaya hak kazanacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu