GenelManşet

Selanik’te Elis Sermaye Fırtınası

Ülkemizin latin danstaki büyük yeteneği Elis Sermaye, Yunanistan’ın Selanik şehrinde katıldığı Thesselenaki Dance Festival organizasyonunda bir şampiyonluk iki de ikincilik elde etti.

Ülkemizin latin danstaki büyük yeteneği A Kare Dans ve Spor Okulu sporcusu Elis Sermaye, Yunanistan’ın Selanik şehrinde geleneksel olarak düzenlenen ve yaklaşık 25 ülkeden yüzlerce yarışmacının katıldığı Thesselenaki Dance Festival organizasyonunda bir şampiyonluk iki de ikincilik elde etti.

Elis kendi yaş katagorisinin üzerinde olan 16 – 18 yaş grubunbda mücadele etti. Başarılı dansçımız Bachata’da şampiyonluğa ulaşırken, 13 – 15 yaş grubunda ise iki ayrı katagoride ikincilik elde etti.

Thesselenaki Dance Festival organizasyonuna Musmer Ltd. ve La Nouba sponsorluğunda katılan Elis, kendisine her zaman destekçi olan Mustafa Öztürk’e teşekkür etti.

Elis, Meksika ve İtalya gibi ülkelerden sonra özellikle latin dansının çok önem verildiği Yunanistan’da ki başarılarıyla da latin dansı camiası tarafından yakından biliniyor ve takdir ediliyor.

2024 yılı organizasyon ve yarışma planlamasında ikinci organizasyonunu da başarıyla tamamlayarak emeklerinin karşılığını alan Elis, bu yıl adına planlanan 9 uluslararası yarışmanın ikincisini geride bırtaktı.

Yıl sonuna kadar 7 ülkede farklı organizasyonlarda boy gösterecek olan Elis, çalışmalarını haftanın 6 günü ve günde 2 saat çalışarak sürdürüyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu