GenelManşet

SARAYDA GÜNDEM SPOR

Göreve başladığı günden beridir sporun tüm paydaşlarıyla görüşmelerine devam eden Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı KKTC Koordinatörü Mithat Tekçam, son olarak Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile Kıbrıs Türk sporunun geleceğini konuştular.

 

TATAR VE TEKÇAM SPORU KONUŞTULAR:

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, geçtiğimiz günlerde Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı KKTC Koordinatörü Mithat Tekçam’ı sarayda kabul ederek Kıbrıs Türk spor adına önemli bir görüşme gerçekleştirdiler. Cumhurbaşkanlığı Spor Danışmanı Sertaç Bozatlı’nın da hazır bulunduğu görüşmede, spor alanında yapılması öngörülen projeler ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

 

YAKIN DÖNEMDE ÖNEMLİ PROJELER BEKLENİYOR:

Ülkemizdeki görevine kısa bir süre önce başlayan Mithat Tekçam neredeyse tatil bile yapmadan müthiş bir enerjiyle her gününü ülke sporunu tanımaya ve sorunlarını öğrenmeye ayırıyor. Tekçam gerek elçilikteki kabullerle gerekse de kendisi ziyaretler yaparak sporun tüm paydaşlarıyla bir araya geliyor. Tekçam’ın bu süreçte ülke sporu ile ilgili edindiği bilgiler ışığında yakın gelecekte Türkiye’nin de desteğiyle önemli projeleri hayata geçirmesi bekleniyor.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu