DİĞER SPORLARManşet

Sapsızoğlu: Temel kuvvet çalışmaları yapılmalı

Hasan Sapsızoğlu “Çocuklarımızı salonlarımızda görmeyi çok özledik. Kapalı kaldığımız bu süreci daha az yaralarla atlatmak için çocuklarımızla birlikte temel kuvvet çalışmaları yapılması iyi olacaktır.” açıklamasını yaptı

 

 

KKTC Cimnastik Federasyonu başkanı Hasan Sapsızoğlu, pandemi nedeniyle sokağa çıkma yasağının olduğu bugünlerde yapılması gerekenlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

Bu süreçten en az hasarla çıkmak için temel kuvvet çalışmaları yapılmalıdır diyen Hasan Sapsızoğlu’nun açıklamaları şöyle:

“Çocuklarımızı salonlarımızda görmeyi, seslerini, kahkahalarını, bir şeyler başarmış olmanın yüzlerine yansımış mutluluğu, bizlere sarılmalarını ve birlikte oyunlar oynayarak mutlu olmayı çok özledik.

Evlerimizde kapalı kaldığımız bu günlerde çocuklarımızın psikolojik ve fiziksel gelişimleri olumsuz etkilenmektedir. Bu süreci daha az yaralarla atlatmak için çocuklarımızla birlikte temel kuvvet çalışmaları yapılması iyi olacaktır.

Çocukların olduğu yerde gelecek vardır, yarın vardır, umut vardır. Çocuklarımızın kalplerine sevgi tohumları ekmeye; onlara geleceğe hazırlamaya devam edeceğiz.”

Foto: Sapsızoğlu

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu