DİĞER SPORLARManşet

SAPSIZOĞLU: SESİMİZİ DUYAN YOK!

Okçuluk Federasyonu Başkanı Ferdi Çiftçi'nin sporun yönetimindeki sorunlardan dolayı açıklama yaparak istifa etmesinin ardından Hentbol Federasyonu Başkanı Bahadır Ayhan da sporda yaşanan sorunlara isyan ederek açıklama yapmışitı. Ardından ise Cimnastik Federasyonu Başkanı Hasan Sapsızoğlu bu paylaşıma yorum yaparak kendi düşüncelerini ortaya koydu. Sapsızoğlu da sporun yönetim biçimini eleştirerek dibe vurmuş sporun artık bakanlık seviyesinde yönetilmesi gerektiğini vurguladı.

 

Cimnastik Federasyonu Başkanı Hasan Sapsızoğlu’nun paylaşımı şu şekilde;

 

“SESİMİZİ DUYAN ” var mı ?

“Sporumuz siyasete kurban edilerek her hükümet dönemi pazarlık unsuru olarak kullanılıp her defasında başka bakanlık altında atılarak yönetilmeye çalışıyor … Sporumuz bu kadar plansız programsız yönetilmesi sonucu bugunkü dibe vurmuşluk yaşanmaktadır… Ülke sporunu ayağa kaldırmak için sporumuz bakanlık seviyesinde yönetilmesi şart olmuştur…

Aksi takdirde nasıl ki Okçuluk Federasyonu başkanı bu olumsuzluklardan bıkıp usanmış bir şekilde görevi iade ediyorsa tüm federasyonlarda yavaş yavaş kapıya kilit vurarak görevlerini iade edip top yekün evimizin yolunu tutacağız. “SESİMİZİ duyan ” YOK”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu