DİĞER SPORLARManşet

Sapsızoğlu: En büyük eksikliğimizi giderdik

Artisik Cimnastik Kadın Aday Hakemlik kursu tamamlanırken, başkan Hasan Sapsızoğlu kursun tamamlanmasıyla ilgili yaptığı açıklamada “Cimnastik Federasyonu olarak en büyük eksikliğimizi gidermiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çok verimli ve başarılı bir kursu geride bıraktık.” ifadelerini kullandı

 

KKTC Cimnastik Federasyonu’nun, Türkiye Cimnastik Federasyonu’nun katkılarıyla düzenlediği Artisik Cimnastik Kadın Aday Hakemlik kursu tamamlandı.

Artisik Cimnastik Kadın Hakemlik Kursuna, KKTC Cimnastik Federasyonu başkanı Hasan Sapsızoğlu da 4 gün boyunca kursa katılarak, kursu tamamladı. 50 antrenörün katıldığı kursun tamamlanmasıyla ilgili Hasan Sapsızoğlu şu açıklamayı yaptı:

Dört günlük Artistik Cimnastik Kadın Aday Hakemlik Kursumuz sona erdi. 14 Şubat Sevgililer Gününde dahi kursa katılanları kutlarım.

Cimnastik Federasyonu olarak en büyük eksikliğimizi gidermiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sadece 2 hakemimiz varken, şu anda kursu tamamlayan 50 hakem adayımız vardır. Yapılacak sınavı geçen antrenörler de hakem kadromuza katılacaklar.

Çok verimli ve başarılı bir kursu geride bırakırken her zaman olduğu gibi bu konuda da yanımızda olup bizlere destek veren başkan Suat Çelen başta olmak üzere, Türkiye Cimnastik Federasyonu yönetim kurulu üyelerine ve Türkiye Cimnastik Federasyonu teknik kurul üyesi Yeliz Ilgar Doğan hocamıza çok teşekkür ederiz, ,

Kursa katılarak çocuklarımız için çalışmaya devam eden herkese çok teşekkür eder, başarılar dileriz.”

Foto: Cimnastik

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu