DİĞER SPORLARManşet

ONLINE CHALLENGE 

Online Top Sektirme yarışmamız müthiş  katılımla tamamlandı.

Top sektirme yarışması saat 15.00 da Federasyon Başkanımız Fırat Deniz’in açılış konuşması ile başlayıp 19.00 da oynanan final maçları ile son buldu.

Yarışmaya ilgi büyüktü ve katılanların çok  heyecanlı ve mutlu oldukları görülmeye değerdi.

Zoom programı  üzerinden düzenlenen yarışmalar 5 oda (kort) kurularak yapıldı ve isteyen sporcular ve misafirler bu odakara karılarak yarışmaları canlı izleme imkanı buldular.

Her Zaman ve Her Yerde Spor:

Başkanımız Fırat Deniz, Bu zor dönemde sporun çok önemli olduğunu spor yapmayan kişilerin hem sağlık hem de psikolojik olarak geriye gittiğini bu nedenle bu organizasyonların çok önemli olduğunu söyledi.

Başkan Deniz, Covid’den dolayı spor yapamayan sporcular ve halkımız düzenlenen bu sosyal sorumluluk projesi ile hem spor yapma şansı hem de sosyalleşmenin yanında uzun süre göremedikleri arkadaşları ile görüşme imkanı bulduklarını belirtti.

Katılım ve İlgi Büyüktü:

Turnuvayı kesintisiz izleyen Başkan Deniz yarışmanın çok çekişmeli, süprizlere açık, eğlenceli geçtiğini bu zor dönemde yüz kişiye yakın bir katılımla gerçekleşen organizasyonun herkes için güzel anılar biriktirdiğini ve moral olduğunu söyledi.

Turnuvanın sonunda bir açıklama yapan başkanımız Fırat Deniz  yarışmamıza katılan tüm sporcu ve halkımız yanında bu organizasyonun sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlayan hakemlerimize ve teknik ekibe de ayrıca teşekkür etti.

Bir sporcuya süpriz:

Yarışmalar devam ederken doğum günü olan İncinaz Üngüder’in herkes tarafından başkanın komutu ile  aynı anda doğum günü kutlandı.

Organizasyon Yarın Devam Edecek:

Top Sektirme yarışması yarın Sevgililer Günü dolayısıyla ”Sevgi ❤ Dolu” yarışma saat 14.00’da eşler arsında devam edecek.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu