DİĞER SPORLARManşet

ONLINE CHALLENGE 

SEVGİDOLU YARIŞMA 

Sevgililer Gününe Özel Düzenlenen Badminton Top Sektirme Yarışması sona erdi. Badminton Federasyonu tarafından düzenlenen sevgililer gününe özel çiftler top sektirme yarışması 14-02-2021 pazar günü saat 14.00 da Federasyon Başkanı Fırat Deniz’in açılış konuşması ile başlayıp 15.30 da oynanan final maçları ile son buldu. Yarışmaya ilgi büyüktü ve katılan çiftlerin mutluluğu ve heyecanı görülmeye değerdi. Zoom programı  üzerinden düzenlenen yarışmalar 4 oda (kort) kurularak yapıldı ve isteyen sporcular ve misafirler de bu odalara katılarak yarışmaları canlı izleme imkanı buldular.
SEVGİ ❤ DOLU TURNUVA:
Başkan Fırat Deniz, Bu zor dönemde sporun çok önemine değinirken spor yapmayan kişilerin hem sağlık hem de psikolojik olarak geriye gittiğini bu nedenle bu organizasyonların çok önemli olduğunu söyledi.
Başkan Deniz, Covid’den dolayı spor yapamayan halkımız için de sevgililer gününü seçtiklerini ve düzenlenen bu sosyal sorumluluk projesi ile hem spor yapma şansı hem eğlenme hem de sosyalleşme şansı elde ettiklerini belirtti.
EĞLENCELİ VE ÇEKİŞMELİ YARIŞMA:
Başkan Deniz yarışmanın çok çekişmeli, süprizlere açık, eğlenceli geçtiğini bu zor dönemde yarışmaya katılan çiftlerin güzel anılar biriktirdiğini ve onlar için moral olduğunu söyledi. Turnuvanın sonunda bir açıklama yapan başkan Fırat Deniz  yarışmamıza katılan tüm çifrlere, organizasyonun sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlayan hakemlerimize ve Recep Kaya hocamızla birlikte teknik ekibi de ayrıca tebrik etti.
SPONSORLARA TEŞEKKÜR:
Sevgi❤Dolu yarışmaya katkı koyan sponsorların da önemine değinen başkan Deniz, turnuvanın sonunda yapılan hediye çekilişine destek veren firmalara da teşekkür etti. Başkanımız Deniz, As-Can Sigorta, Eyya Restorant, Rixol, İr-mar, Mar Tavukçuluk, Anıl Spor, Doğtech Motors ve Tüccaroğlu’na verdikleri destekten dolayı teşekkür ederken yapılan hediye çekilişi renkli sahnelerin oluşmasına neden oldu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu