ManşetTÜRKİYE

Mustafa Cengiz’den transfer ve ‘limit’ açıklaması

Galatasaray ara transfer döneminde kadrosuna kattığı Onyekuru, Yedlin, Mostafa Mohamed, Halil Dervişoğlu ve Gedson Fernandes için imza töreni düzenliyor.

İmza töreninde Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdürrahim Albayrak yer aldı.

İlk olarak söz alan Mustafa Cengiz, Allah utandırmasın, nokta transferler, fırsat transferler… Limitler içinde kalarak yaptığımız, hiçbiriyle çifte sözleşme yapmadan yaptığımız transferler. Hepsine çok teşekkür ederim. Avrupa’dan önemli teklifler olmasına rağmen bizi seçtiler. Limitler içinde kalarak, hiçbiri ile çifte sözleşme yapmadan gerçekleştirdiğimiz transferlere imza attık” dedi.

DeAndre Yedlin, Galatasaray’ı küçük yaşlardan itibaren bildiğini söyleyerek, “Galatasaray gibi büyük bir camiaya katıldığım için çok mutluyum. Fatih Hocama ve teknik heyete teşekkür ediyorum. Ben Amerika’da küçük bir çocukken bile Galatasaray’ı tanıyordum. Galatasaray gibi bir forma ile mücadele etmek benim için gurur verici” diye konuştu.

Henry Onyekuru, “Tekrar burada olmak, evime dönmek inanılmaz bir duygu. Yuvama geri döndüm. Ne zaman buraya gelsem, kendimi çok mutlu hissediyorum” ifadelerini kullandı.

Mostafa Mohamed, “Bismillahirrahmanirrahim. Galatasaray’da kendimi ikinci ailemde gibi hissediyorum…” şeklinde konuştu.

Gedson Fernandes, “Umarım pandemi bir an önce biter ve Galatasaray taraftarı önünde oynayabilirim. Başkanımıza, yönetimimize, Fatih Terim’e, takım arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Geldiğim günden beri evimde gibiyim” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu