BASKETBOLManşet

MUSMER UNILEAGUE’DE BAÜ-YDÜ FİNALİ

Basketbolda Musmer UniLeague'de finalistler belli oldu. Bahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi ile Yakın Doğu Üniversitesi şampiyonluk için karşılaşacak.

Basketbolda Musmer UniLeague Final Four yarı final maçları kalabalık bir seyitrci kitlesi önünde oynanırken, Bahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi (BAÜ) ve Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) adlarını dev finale yazdırmayı başardı.

UKÜ Arena’da dün oynanan günün ilk yarı final mücadelesinde Bahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi ile Doğu Akdeniz Üniversitesi karşı karşıya geldi. Mücadeleyi başından sonuna kadar önde götüren Bahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi, rakibini 81-62’lik skorla yenerek adını finale yazdırdı.

Yarı final ikinci maçında ise Yakın Doğu Üniversitesi ile Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi kozlarını paylaştı. Kalabalık seyirci önünde oynanan karşılaşmayı 82-49’luk skorla kazanan Yakın Doğu Üniversitesi finalde Bahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi’nin rakibi oldu.

Bahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi ile Yakın Doğu Üniversitesi arasındaki final mücadesi 21 Nisan Pazar günü UKÜ Arena’da oynanacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu