DÜNYAFUTBOLManşetTÜRKİYE

Mesut Özil ve Amine Gülşe Televizyon Starlarına Komşu Oluyor

Dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil ve eşi Amine Gülşe, İstanbul'a taşınmışlardı. Çamlıca'da bir ev alan ünlü futbolcu evde devam eden tadilatlar nedeniyle Çubuklu'da bir siteye yerleşti. Çubuklu'da çok sayıda ünlü kalıyor.

Ocak ayında İngiliz futbol kulübü Arsenal’dan Fenerbahçe’ye gelen Mesut Özil, Türkiye’de ki yerleşim sorununu çözemedi. Çamlıca’da ev alan ve içini tamamen yeniden yaptıran dünyaca ünlü futbolcu, tadilatların tamamlanmaması nedeniyle evine yerleşmedi.

Ev tadilatlarının tamamlanmasını bekleyen ünlü oyuncunun, bu süreci Çubuklu’da geçireceği öğrenildi. Televizyon ve sanat dünyasından çok sayıda isim de Çubuklu’da kalıyor.

MESUT ÖZİL ÜNLÜ İSİMLERE KOMŞU OLUYOR

Ara transfer döneminde Fenerbahçe’ye gelerek tüm gözleri üzerinde çeviren Mesut Özil uzun bir süre Türkiye’de kalmayı planlıyor. Fenerbahçe ile uzun süreli bir kontrata imza atan dünyaca ünlü yıldız isim, Türkiye’de yaşamak için Çamlıca’yı seçmişti.

Çamlıca’da bir ev alan ve hemen tadilat işlemlerine başlayan ünlü isim halen bu tadilat işlemlerinin bitmesini bekliyor. Tadilat işlemlerinin tamamlanmasının biraz daha zaman alacağının öğrenilmesinin ardından Mesut Özil ve eşi Amine Gülşe, Çubuklu’da bir siteye yerleşme kararı aldı.

ARDA TURAN, ŞAHAN GÖKBAKAR GİBİ İSİMLER KALIYOR

Çubuklu’da yer alan sitede Mesut Özil ve eşi Amine Gülşe’nin yanında çok sayıda ünlü isim de kalıyor. Bu isimlerden en dikkat çekenleri arasında Galatasaray futbolcusu Arda Turan yer alıyor. Sinema ve müzik dünyasından isimlere de komşu olacak olan Mesut Özil, Mustafa Ceceli, Şahan Gökbakar ve Hande Erçel’e komşu oldu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu