ManşetVOLEYBOL

MERVE ÇELEBİ BİLDİĞİMİZ GİBİ

Milli voleybolcumuz Merve Çelebi, Balıkesir'de yapılan 2024 Bioderma Pro Beach Tour’un üçüncü ayağında birincilik elde etti.

BİR KEZ DAHA KÜRSÜNÜN ZİRVESİNDE

Milli voleybolcumuz Merve Çelebi, Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen 2024 Bioderma Pro Beach Tour’un üçüncü ayağında kürsünün zirvesine çıkarak bir kez daha ülkemizi gururlandırdı.

ÜÇÜNCÜ AYAK BALIKESİR’DE YAPILDI

2024 Bioderma Pro Beach Tour’un üçüncü ayağı olan Balıkesir Ören Etabı 5-7 Temmuz tarihleri arasında Burhaniye Ören Plajı’nda gerçekleşti.

YARI FİNALİ RAHAT GEÇTİLER

Merve Çelebi partneri Merve Yaren Sencer ile birlikte yarı finalde Babadağ Teleferik’i (Medine Korkmaz-Anna Kalchenko) 2-0 mağlup ederek finale yükseldi.

FİNALDE TVF SPOR LİSESİ’Nİ YENDİLER

TVF Voleybol TV’den voleybol severlerle buluşan final maçında TVF Spor Lisesi (Ceylin Sayar-Su Şimdim) karşılaşan Kıbrıslı Türk voleybolcumuz ve partneri, rakiplerini 2-0 yenerek kadınlarda turnuvanın şampiyonu oldu.

BAŞARILARINA YENİSİNİ EKLEDİ

Salonda, plajda ve kar voleybolunda sayısız başarıya ulaşan sporcumuz Merve Çelebi, Türkiye Milli Takımı ile de birçok kez kürsüde yer aldı. Milli sporcumuz böylece başarılarına bir yenisini daha ekledi. 2024 Bioderma Pro Beach Tour’un dördüncü ayağı 6-8 Eylül 2024 tarihlerinde Mersin Kızkalesi’nde düzenlenecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu