Manşet

Mehmet Kanan güven tazeledi

Vakıflar Spor Kulübü’nün Yıllık Olağan Genel Kurulu yapıldı. Vakıflar İdaresi toplantı salonunda yapılan genel kurulda, faaliyet raporu ve mali rapor, başkan Mehmet Kanan tarafından okundu ve ardından onaylandı.

Daha sonra yeni Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu seçimleri yapıldı. Kulüp başkanlığına tek aday olan Mehmet Kanan oybirliğiyle yeniden seçildi.

Yönetim kuruluna ise Erhan Soykut asbaşkan, Şefik Işık sekreter, Kezban Köle veznedar, Ferhat Arca tahsildar,  Avşar Kişmir spor işleri üyesi, Kerime Darbaz sosyal faaliyet üyesi, Hüseyin Behlül lokal sorumlusu, Mehmet Yeltekin faal üye, Deniz Hizal, Pembe Görneçli ve Öznur Soysal ise yedek üyeler olarak seçildi.

Denetleme Kurulu, Zeki Kaymakamzade, Şükrü Erkunt ile Güvenç Dağgül, Disiplin Kurulu ise Ahmet Altıntaş, Sevil Sönmez, Hüseyin Mısıkoğlu ile Enver Sengun’dan oluştu.

Toplantının ardından Vakıflar’dan emekli olan ve spor kulübüne uzun yıllar hizmet veren Enver Sengun’a plaket verildi. Plaket, emekli Genel Müdür Taner Derviş ve kulüp başkanı Mehmet Kanan tarafından takdim edildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu