FUTBOL

MARAŞ’TA GENEL KURUL ERTELENDİ

Maraş Gençlik Spor Kulübü’nde yapılan olağan genel kurulda yeterli çoğunluk sağlanamadığından dolayı ertelendi.

Maraş Gençlik Spor Kulüp lokalinde yapılan olağan genel kuruluda divan başkanlığını İbrahim Köroğlu, sekreterlikleri ise Özer Hellaç, Eyüp Yılmaz üstlendi.

Divan başkanı İbrahim Köroğlu, yeterli çoğunluğun sağlanamadığından dolayı genel kurulu 15 Temmuz Pazartesi günü saat 17.00’ye ertelediğini açıkladı.

 

15 Temmuz’da yapılacak

Maraş Gençlik Spor Kulübü’nde ilk yapılan genel kurulun ertelenmesinin ardından ikinci kez yapılacak olağan genel kurulda 15 Temmuz Pazartesi günü açılış, saygı duruşu, faaliyet ve mali raporun okunarak onaya sunulması, başkanlık seçimi ve dilek temenniler yer alıyor. Genel kuruluda başkan adaylığı için tüzük gereği 48 saat öncesinde sekreterliğe müracaat edilmeli.

 

OY aday olmayacak, başkan adayı çıkmadı

Gazimağusa’nın kırmızı beyazlı ekibi Maraş Gençlik Spor Kulübü’nde ilk yapılan olağan genel kurulda yeterli çoğunluğun ve başkan adaylık başvurusun yapılmadığında dolayı ertelenirken, uzun yıllar başkanlık görevinde bulunan Hasan Oy yeni dönemde aday olmayacağını bir kez daha açıkladı.

Eski başkanlar yaptıkları görüşmelerin ardından ikinci kez yapılacak olan genel kurulda başkan adayı çıkması yönünde çalışmalar yapılacağı belirtildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu