DİĞER SPORLARManşet

MANAVOĞLU’NDAN FİTNES VE ŞAMPİYONLARA ZİYARET

 

Okan KARADEMİR

 

Halkın Partisi Lefkoşa İlçe Başkanı Mehmet Manavoğlu ziyaretlerine devam ederken spor camiasına özel ilgi gösteriyor.

Manavoğlu ve beraberindeki heyet bugün KKTC Halter ve Vücut Geliştirme Federasyonu ile NEV Fitnes’i ziyaret etti.

Manavoğlu ziyarette KKTC Halter ve Vücut Geliştirme Federasyonu Başkanı Ali Dahameroğlu, NEV Fitnes kurucusu ve antrenörü Neval Çelebioğlu Akgürgen ve dünya şampiyonu sporcularla bir araya geldi.

Manavoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken federasyonun ve NEV Fitnesin  çalışmaları yanında çocukların da başarılarından gurur duyduğunu ifade etti.

 

Manavoğlu’nun ziyaret ile ilgili açıklaması şöyle;

“Bugün ülkemiz sporuna çok büyük katkısı olan fitnes federasyonu ve NEV Fitnesi ziyaret ettik. Ülkemizde çocuklarımız adına böylesi bir spor tesisini görmek ve başarı hikayelerini dinlemek bizlere büyük mutluluk ve gurur verdi.

Federasyon binasında antrenman yapan şampiyon sporcularımızla da sohbet etme ve onları izleme şansı bulduğumuz bu ziyarette;

NEV  Çocuk Fitnes sporcularının ülkemizi temsilen Türkiye, Avrupa ve Dünya podyumlarında elde etmiş oldukları şampiyonlukları, KKTC adına uluslararası IFBB-WFF-IBFF Federasyonlarına üyelik sürecini gurur ve mutlulukla dinledik. İyiki gitmişiz ve iyi ki böylesi değerli sporcu ve eğitmenleri ile bir araya gelmişiz.

Ülkemizin en değerlileri çocuklarımıza sporu sevdiren ve uluslarası alanda şampiyonalara katılma şansı veren böylesi güzel bir ortamda bulunmaktan gurur duyduk.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu