ManşetVOLEYBOL

Mağusa’da voleybol şöleni yaşandı

KKTC Voleybol Federasyonu ile Gençlik Dairesi işbirliği içerisinde gerçekleşen Minik Eller Voleybol Cumhuriyet Şöleni büyük bir kalabalık önünde Mağusa Arena Spor Salonu’nda düzenlendi

KKTC Voleybol Federasyonu ile Gençlik Dairesi işbirliği içerisinde gerçekleşen Minik Eller Voleybol Cumhuriyet Şöleni büyük bir kalabalık önünde Mağusa Arena Spor Salonu’nda düzenlendi.

KKTC Voleybol Federasyonu bünyesinde faaliyet gösteren kulüplere bağlı voleybol okullarının 500 minik sporcu ile katılım gösterdiği muhteşem şölen saat 10.00’da başladı.

8 Voleybol okulunun sıra ile yaptığı gösterilerinin ardından düzenlenen törenle katılımcı minik sporculara ve eğitmenlerine  katılım belgeleri, Mağusa Belediye Başkanı Süleyman Uluçay, Gençlik Dairesi Müdürü Hakan Özsaygın ,KKTC Voleybol Federasyonu Başkanı Enver Kaya ve okul eğitmenleri tarafından takdim edildi.

Kapanış seramonisinde KKTC Voleybol Federasyonu Başkanı Enver Kaya, voleybola katkılarından dolayı Mağusa Belediyesi’ne ve Gençlik Dairesi’ne bir anı plaketi takdim etti.

Törende daha sonra voleybol okulları direktörlerine katılım belgeleri sunuldu ve  şölen  toplu hatıra fotoğrafı çekilerek tamamlandı.

Şölene GMBÇS, DAÜ, KGM, MSA, KK, YDÜ, MVOSD ve VAKIFLAR voleybol okulları katılım gösterdi.

Kaya: Voleybol çok büyük bir alt yapıya sahiptir

KKTC Voleybol Federasyonu Başkanı Enver Kaya, şölen ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Bütün voleybol okullarımızı başta eğitmenleri olmak üzere minik sporcularımızı  ve onları voleybola yönlendiren ailelerimizi yürekten kutlar,  hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.  Mağusa Belediyesi’ne mükemmel  ev sahipliği ve Gençlik Dairesi’ne güzel işbirliği için de ayrıca teşekkür ederim.

Voleybolumuz herkesin gördüğü gibi çok büyük bir alt yapıya sahiptir. Genelde ülke sporu özelde voleybolumuz için gurur duyulacak bir tablo izledik. Emeği geçen herkese şahsım ve Yönetim Kurulum adına şükranlarımı sunarım.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu