DİĞER SPORLARGenelManşet

Lord Türkiye üçüncüsü

Türkiye Binicilik Federasyonu tarafından düzenlenen Yeni Biniciler Türkiye Kupasın’da, başarılı binicimiz Kemal Lord atı Corofina ile 113 sporcu arasında Türkiye üçüncüsü oldu.

Türkiye Binicilik Federasyonu tarafından düzenlenen Yeni Biniciler Türkiye Kupası’nda, başarılı binicimiz Kemal Lord atı Corofina ile 113 sporcu arasında Türkiye üçüncüsü oldu.

Kemal Lord bu başarısı sonrasında şu açıklamayı yaptı: “’Hiçbir şey imkansız değil. Böyle bir başarı elde etmek gurur verici. Böyle bir başarı kolay olmuyor. Bunun perde arkası da var tabi. Çalışıyor ter döküyorsunuz. Biz buna emek diyoruz. Maalesef emek yoksa yemek yok. Başarımda antrenörüm olan Türkiye rekortmeni Beytulah Hüseyinoğlu’nun çok emeği var. Bu başarıyı ona borçluyum. Umarım bu spor ülkemizde daha çok gelişir ve daha çok binicimiz istediği yerlere gelirler. En büyük destekçim olan aileme sonsuz teşekkür ederim. Ekim ayında düzenlenecek olan Türkiye Cumhuriyet Kupası’nda yarışmaya devam edeceğim, beni destekleyen herkese teşekkür ederim.’’

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu