Genel

KTFHGD SEÇİMLİ GENEL KURULA GİDİYOR

Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği (KTFHGD), Olağanüstü Genel Kurulu, 24 Temmuz Çarşamba günü gerçekleştirilecek.

Başkanlık seçiminin de yapılacağı genel kurul saat 18.30’da başlayacak. Konu ile ilgili olarak Dernek Başkanı Hakan Muhtaroğlu imzası ile yapılan açıklama şu şekilde:

“Değerli Spor Camiası, Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği’mizin yeni yönetimin belirlenmesine yönelik olarak, Tüzüğümüzün 9/2 maddesinin verdiği yetki ile Dernek yönetiminin yaptığı toplantı sonrasında 24 Temmuz 2024 Çarşamba günü saat 18:30’da üyelerine yönelik olarak seçimli “Olağanüstü Genel Kurulumuzun” yapılması yönünde karar üretilmiştir. Olağanüstü Genel Kurulumuzda, Divan Kurulunun oluşturulması, faaliyet ve mali raporu onaya sunulması, yeni başkan, yönetim ve kurullarının seçimi yapılacaktır. Sporumuzun ve futbolumuzun temelini oluşturan, sevgi, saygı, barış ve kardeşlik gibi ulvi değerlere sahip çıkma ve yaşamak adına siz değerli dostlarıma sevgi ve saygılarımı sunarım.”

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu