FUTBOLManşet

KKTFAD bölgesel toplantılar tamamlanıyor

Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği, Hasan Topaloğlu başkanlığındaki yönetim faaliyet programında yer alan bölgesel toplantıları tamamlıyor

Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği, Hasan Topaloğlu başkanlığındaki yönetim faaliyet programında yer alan bölgesel toplantıları tamamlıyor. KKTFAD yönetim kurulu aldığı önemli kararlar arasında yer alan üyelerin sorunlarını dinlemek, istekleri, görüş, öngörü ve projelerin açıklamak için başlatmış olduğu Bölgesel toplantıların altıncı ve sonuncusu başkent Lefkoşa bölgesinde yapılıyor.

Başkent’de Sonlanıyor

Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği bölgesel toplantıların ilki İskele-Karpaz bölgesinde başlayan bölgesel toplantılar daha sonra sırasıyla Güzelyurt-Lefke bölgesel toplantılar, Mesarya bölgesi toplantılar, Gazimağusa bölgesel ile devam edilen bölgesel toplantıları, yaptıktan sonra şimdi de altıncı ve son toplantısını Başkent’de gerçekleştiriyor. Toplantılarda üyeleri ile tanışma, birlikte fikir alışverişi yaparak ortak hareket etme adına KKTFAD yönetim kurulu tarafından 20 Aralık Salı akşamı saat 19:00 da Lefkoşa bölgesi antrenörleri ile bir araya geliyor.

Concorde Tower Otel’de Gerçekleşiyor

Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği 2.başkanı Ali Çetin Amcaoğlu’nun futbolumuza büyük hizmetler sunan Gönyeli Belediye başkan adayı Hüseyin Amcaoğlu’nun sıcak ve misafirperver yaklaşımı sonrası Gönyeli Concorde Tower Otel’de saat 19:00 da yapılacak olan altıncı bölgesel toplantı sonrası Gönyeli Belediye başkan adayı Hüseyin Amcaoğlu, KKTFAD Yönetimi ve toplantıya katılacak olan antrenörler birlikte akşam yemeğinde bir araya gelecek. Başkent Lefkoşa’daki son Bölgesel toplantı Antrenörler Derneği başkanı Hasan Topaloğlu ve yönetimin organize ettiği gecede hocalarımız ile bağlantı kurma konusunda tam yetkili olduğu bölge toplantısında bizlere kucak açan ve destek veren Gönyeli Belediye başkan adayı Hüseyin Amcaoğlu’na da ayrıca Dernek olarak teşekkür edildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu