DİĞER SPORLARManşet

KİCKBOKSÇULARIMIZ RİNGE ÇIKIYOR BU HEYECAN KAÇMAZ

KKTC Kickboks Federasyonu sporcuları Doğan Süzal ve Azim Tanol, yarın İzmit'te düzenlenecek “Akbulut Fight Arena Şampiyonlar Galası” isimli Profesyonel Kickboks Organizasyonu'nda ülkemizi temsil edecekler.

 

 

İZMİT’TE 7 ÜLKEDEN 40 SPORCU KARŞILAŞACAK

Türkiye’nin Kocaeli iline bağlı İzmit Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenecek ve organizatörlüğünü Dünya Karate Şampiyonu Vedat Akbulut’un yapacağı dev profesyonel kickboks organizasyonunda 7 farklı ülkeden 40 sporcu karşılaşacak.

MAÇLAR 20.00’DEN İTİBAREN TV 8.5 KANALINDA

Maçlar, KKTC saati ile 14.00’te alt sıklet müsabakaları ile başlayacak ve saat 17.00’den itibaren kemer müsabakalarına geçilecek. Zorlu müsabakalar aynı gün saat 20.00’den itibaren Acun Medya’nın TV 8.5 kanalından yayımlanacak. Türkiye’nin ünlü spikerlerinden Fikret Engin müsabakaları anlatacak, şampiyonları ise ringe Tarık Sayın anons edecek.

 

AZİM VE DOĞAN  KKTC BAYRAĞIYLA RİNGE ÇIKACAK

Kick Boks Şöleni’nde sporcumuz Azim Tanol, Afganistanlı rakibi Zekrullah Uzbek ile  bir diğer sporcumuz Doğan Süzal ise Türkiyeli rakibi Emin Acar ile karşı karşıya gelecek. Ringe KKTC Bayrağı ile öıkacak olan sporcularımızın hedefi kazanarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek. Organizasyon öncesinde bugün sporcular yüz yüze (face to face) yapacaklar.

DEMİREL: ÜLKEMİZ ADINA GURUR VERİCİ

KKTC Kickboks Federasyonu Başkanı Niyazi Demirel, sporcularımızın böylesi büyük bir organizasyonda ülkemizi temsil ederken KKTC bayrağı ile ringe çıkacak olmalarının ülkemiz adına güzel bir gelişme ve gurur verici bir durum olduğunu belirterek, sporculara başarılar diledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu