DİĞER SPORLARManşet

Kempo Federasyonu ziyaretlerde bulundu

 

 

KKTC Kempo Savunma Sporları Federasyonu Mehmet İngenç başkanlığında milli takım kafilesi İskele Belediyesi ile İskele Polis Müdürlüğü’ne nezaket ziyaretlerinde bulundu.

Türkiye’nin Antalya şehrinde gerçekleştirilen ve iki şampiyonanın bir arada yapıldığı İKF Kempo Avrupa ve Asya şampiyonasına katılan Kempo Savunma Sporları Federasyonu milli takım sporcuları şampiyonada 3 Altın, 3 Gümüş, 7 Bronz toplamada 13 madalya kazanarak önemli başarılar elde etmişti. Yurda dönen kafile İskele Belediyesi ile İskele Polis Müdürlüğü’ne kafile olarak bir dizi ziyaretlerde bulundu.

 

İskele Belediyesi

Kafile ilk olarak İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu’na nezaket ziyareti gerçekleştirdi. İskele Belediye binasında gerçekleştirilen nezaket ziyaretinde konuşan başkan Hasan Sadıkoğlu, Kempo Savunma Sporları Federasyonu tarafından İskele ilçesinde yapılan faaliyetlerden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yurt dışında elde edilen başarılardan dolayı sporcuları tebrik ederek başarılar diledi.

İngenç, Sadıkoğlu’na, Avrupa ve Asya şampiyonasında elde ettikleri önemli başarılar hakkında bilgiler vererek, teşekkür plaketi takdim etti.

 

İskele Polis Müdürlüğü

Kafile daha sonra İskele Polis Müdürü Erdal Şanlıdağ’a nezaket ziyaretinde bulundu. İskele Polis Müdürülüğü binasında gerçekleştirilen nezaket ziyaretinde konuşan İskel Polis Müdürü Erdal Şanlıdağ, Türkiye’deki şampiyonalara katılarak başarılı olan sporcuları başarılarından dolayı tebrik ederek, başarıların devamını diledi.

İngenç, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Şanlıdağ’a teşekkür plaketi takdim etti.  

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu