ManşetVOLEYBOL

KAR KRALİÇEMİZ AVRUPA TURU’NA ÇIKIYOR

Türkiye Kar Voleybolu Kadın Milli Takımı ile yaşadığı başarılarla göğsümüzü kabartmaya devam başarılı sporcumuz Merve Çelebi yola çıkıyor. Sporcumuz, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları için hafta sonu Kayseri'de milli takım ile kampa girecek daha sonra da sezonun ilk smaçlarını atmak için kafile ile Avusturya'ya gidecek

 

 

MERVE ÇELEBİ RESMİ HAZIRLIKLARA BAŞLIYOR:

GIYNIK SPOR’un daha önceden de duyurduğu gibi başarılı voleybolcumuz Merve Çelebi, Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) tarafından düzenlenecek 2021 Kar Voleybolu Avrupa Turu için resmi hazırlıklarına Türkiye’de başlıyor. Merve, ülkemizdeki başarısını ada dışına da taşıyarak son yıllarda plaj ve kar voleybolunda Türkiye’nin zirvesine çıkarak milli takımın ayrılmaz parçası haline geldi.

 

 

7-17 ŞUBAT ERCİYES’TE MİLLİ TAKIM KAMPI:

Merve, 2021 CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu hazırlıkları kapsamında Türkiye Kar Voleybolu Kadın Milli Takımı ile 10 günlük kampa girecek. Sporcumuz kampa katılmak üzere 7 Şubat Pazar günü Türkiye’ye gidecek. Milli takım kampı 7-17 Şubat tarihleri arasında Kayseri Erciyes’te gerçekleşecek ve kafile daha sonra hem yılın hem de pandemiden sonraki ilk organizasyon için yola çıkacak.

 

 

AVRUPA TURU AVUSTURYA’DA BAŞLAYACAK:

Kıbrıslı Türk sporcu Merve Çelebi ve takım arkadaşları Bahanur Gökalp ile Simge Yalçın’dan oluşan Türkiye Kar Voleybolu Kadın Milli Takımı, kampın ardından sezonun ilk smaçları için Avusturya’ya harekete edecek. Merveli milli takım 19-21 Şubat 2021 ve 26-28 Şubat 2021 tarihlerinde olmak üzere Avusturya’nın Wagrain şehrinde düzenlenecek iki ayrı etapta Avrupa Turu mücadelesine çıkarak yeni başarılara imza atma hedefinde olacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu