ManşetVOLEYBOL

KAMP BİTİYOR YOLCULUK BAŞLIYOR

Başarılı sporcumuz Merve Çelebi'nin de yer aldığı Türkiye Kar Voleybolu Kadın Milli Takımı'nın, Avrupa Turu öncesindeki Kayseri-Erciyes kampı bugün tamamlanıyor.

 

MİLLİ KAMPIN SONUNA GELİNDİ:

7 Şubat’ta başlayan kampın son gününe giren Merveli Türkiye, kampın ardından yarın Avusturya’ya hareket edecek. Merve ve takım arkadaşları milli formayla sezonun ilk mücadelesine Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) tarafından organize edilecek 2021 Kar Voleybolu Avrupa Turu’nda çıkacak.  19-21 Şubat ve 26-28 Şubat tarihlerinde olmak üzere sezonun ilk iki ayağı Avusturya-Wagrain etabı olarak gerçekleşecek.

 

ÇELEBİ: KAMP VERİMLİ GEÇİYOR

Kayseri’deki kamp sürecinin oldukça verimli geçtiğini belirten Merve, “Elimizden geldiğince Covid 19 ile ilgili tüm önlemleri almaya çalışıyoruz. Karda bu seviye biraz daha aşağı iniyor. Eldiven, maske ve boyunluklarla kendimizi koruyup çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Avusturya’ya gitmeden önce negatif olmamız gerekiyor ve testlerimizi de yaptırıp inşallah sorun çıkmadan gideceğiz” şeklinde konuştu .

 

 “ALTIN MADALYA KAZANACAĞIZ”

Merve Çelebi sezonun ilk mücadelesinde, hedeflerinin altın madalya olduğunu söyledi. Çelebi, “Bıraktığımız yerden başlamak istiyoruz. Bu süreçte mental ve performans olarak düşüş yaşamıştık ancak kampta sıkı çalışarak bunu toparladık. Dünyadaki sporcular da bizimle aynı durumda. İnşallah yeni sezona altın madalya ile girmek istiyoruz” dedi. .

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu