DİĞER SPORLARManşet

HAYALİ OLİMPİYATLAR

Dünya üzerinde 780 resmi sporcusu bulunan dev marka RedBull’un ilk ve tek Kıbrıslı Türk üyesi olan BMX sporcusu Bora Altıntaş, hedeflerini GIYNIK SPOR'a açıkladı

 

BÜYÜK HEDEFLERİNİN YOL HARİTASINI ÇİZDİ

Bora, henüz 19 yaşında hayalinin gerçeğe dönüştüğünü yaşamak ve bunun sorumluluğu bilinciyle çalışmalarını sürdürmeye devam ederek büyük hedeflere doğru kendisine yol haritası çizdiğini dile getiriyor. Pandemi sürecinde bile evinin bahçesine özel olarak hazırlattığı rampalarda antremanlarını sürdüren başarılı sporcumuz, her geçen gün kendisini geliştirmeye de devam ediyor.

 

İSTANBUL’DAN OLDUKÇA MUTLU DÖNDÜ:

Geçtiğimiz haftalarda RedBull’un davetlisi olarak İstanbul’a giden ve özel bir etkinliğe katılan genç yeteneğimiz, adaya oldukça mutlu olarak geri döndü. Normal süreçte sokağa çıkma yasağı olmadığı zaman kendilerine ait çok özel bir tesis olan Fibera BMX & Skate Park’ta antremanlarını yaparak formunu üst seviyede tutan Bora’nın en büyük destekçileri de ailesi.

 

REDBULL MOTİVASYONUNU VE ENERJİSİNİ İKİYE KATLADI:

Karakteri gereği aklına koyduğu yolda başarıya ulaşmak adına kendisini her zaman motive etttiğini belirten Bora; “Bunun yanında RedBull ailesi üyesi olduğum gün itibarıyla motivasyonum ve enerjim ikiye katlanmıştır. Bundan dolayı pandemi süreci normale dönmeye başladıktan sonra katılmayı düşündüğüm yarışmalarda hedeflerim daha da büyük olacaktır.”

 

OLİMPİYATLARDA ÜLKEMİ TEMSİL ETMEK İSTİYORUM:

Genç yaşında dikkatleri üzerine çekerek RedBull gibi sporda dünya markası olan bu ailenin bir parçası olmayı başaran ve ülkemize büyük gurur yaşatan Bora Altıntaş’ın en büyük hayali ise Olimpiyatlar. Bora bu konudaki hayalini şu şekilde ifade etti;  “Tahmin ediyorum ki kısa bir süre sonra BMX Street branş olarak olimpiyatlarda da yer alacak ve kendimi orada ülkemi temsil ederken hayal ediyorum.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu