DİĞER SPORLARManşet

HADO Sakarya hedef büyüttü

HADO E-Spor Türkiye Direktörü Koray Erdemir ile HADO Sakarya Direktörü Nurettin Tepe Türkiye E-Spor Federasyonu (TESFED) Başkanı Alper Afşin Özdemir ve Asbaşkan Bora Koçyiğit’i ziyaret etti.

HADO E-Spor Türkiye Direktörü Koray Erdemir ile HADO Sakarya Direktörü Nurettin Tepe Türkiye E-Spor Federasyonu (TESFED) Başkanı Alper Afşin Özdemir ve Asbaşkan Bora Koçyiğit’i ziyaret etti.

E-Spor’un dünü, bugünü ve yarını üzerine görüş alışverişinde bulunan Erdemir, Tepe ve Özdemir özellikle yeni nesil e-spor branşı olan HADO’nun geleceğini masaya yatırdılar.

“FİZİKSEL AKTİVİTE İÇERİYOR”  

TESFED Başkanı Alper Afşin Özdemir, HADO E-Sporu önemsediklerini ve son derece değerli bulduklarını ifade etti. Özdemir; “Türkiye’de HADO E-Sporunun hızla gelişmesi ve yaygınlaşması için federasyon olarak üzerimize düşen her türlü çalışmayı yapacağız. HADO E-Spor’u diğer e-sporlardan ayıran en büyük özelliği HADO’yu var olan diğer e-sporlardan fiziksel aktivite içermesidir. Önümüzdeki dönem Türkiye’de E-Spor’un büyüme trendinin katlanarak artacağına olan inancımız tamdır.” şeklinde konuştu.

“YOĞUN ÇALIŞMAMIZ VAR”

HADO Türkiye Direktörü Koray Özdemir, HADO E-Sporun altyapı çalışmalarının büyük bir hızla devam ettiğine dikkat çekerken, “Özellikle Sakarya’da bu yönde yoğun bir çalışmamız var. HADO E-Sporunu tanıtmak adına Sakarya’da 1-12 Şubat tarihleri arasında düzenlediğimiz lansman etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. HADO’ya gösterilen ilgi ise bizleri son derece sevindiriyor” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu