ManşetMOTOR SPORLARI

GÖNYELİ’DE RALLİ HEYECANI YAŞANACAK

2024 Ralli Sprint Şampiyonası ikinci yarışı “Gönyeli Sprint Rallisi” adıyla yarın yapılıyor.

Kuzey Kıbrıs Ralli Kulübü’nün (KKRKD) organize ettiği Sami Doğan Motors 2024 Ralli Sprint Şampiyonası 26 Mayıs 2024 Pazar günü devam ediyor.

Kanlıköy-Gönyeli arasında hazırlanan etapta yapılacak yarış, “Gönyeli Sprint Rallisi” adıyla gerçekleştirilecek.

Sabah 10.40’da başlayacak olan sprint rallisinde biri deneme olmak üzere 6,3 kilometrelik etap üç kez geçilecek.

Deneme etabının başlama saati 11.03 olarak belirlenirken ilk etap 12.26’da ve ikinci etap 13.49’da başlayacak. Ödül töreni ise 15.00’de yapılacak ve organizasyon sona erecek.

 

Start, Servis Alanı ve Ödül Töreni Alayköy Sanayi Parkı’nda

Özel Seyirci etabı şeklinde hazırlanan etap, Kanlıköy Göleti yanından başlayacak.

Alayköy Çemberi yanından takip edilebilecek yarışın startı, servis alanı ve ödül töreni Alayköy Sanayi Bölgesi 2.Caddede bulunan Park alanında kurulacak.

 

Kayıt işlemleri tamamlandı

Sınıf 1, Sınıf 2, Sınıf 3, Grup N, T1 ve T2 sınıflarına açık olan yarışın kayıt işlemleri tamamlandı. Yarışa 14 ekip kayıt yaptırdı.

Oktay Çocuk-Hüseyin Çocuk ikilisi, Cevdet Alptürk-Mehmet Çağla ikilisi ve Çağkan Bozalanlar-Hasan Evrensel ikilisinin Skoda Fabia R5 ile Sınıf 2’de yarışacağı organizasyonda Sadık Bilgimer-Buse Bilgimer ikilisi, Hakan Biricik-Ahmet Biricik ikilisi, Mustafa Kemal Baran-Nuran Baran ikilisi ve Selen Bilgimer-Çeçilya Bilgimer ikilisi Sınıf 1’de mücadele edecek.

Sınıf N’de Buğur Kambillili ile Önder Zaim-Ahmet Gürün ikilisi mücadele edecek. Ahmet Esendağlı-Veli Esendağlı ikilisi ile Ozan Birşen-Salih Kanatlı ikilisi ise Sınıf T1’de mücadele verecek. Sınıf 3’de yarışacak ekip ise Umut Sular-Niyazi Hatay ikilisi olacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu