DİĞER SPORLARManşet

GÖNYELİ-ALAYKÖY BELEDİYESİ’NDEN BUSE FARKINDALIĞI

EURO 2024 maçlarının izlenmesi için Gönyeli’de kurulan dev ekranda Olimpiyat kotası alan Milli atlet Buse Savaşkan’ın başarısına da yer veriliyor

Okan KARADEMİR

Gönyeli Alayköy Belediyesi, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları’na katılım hakkı elde eden Milli atlet Buse Savaşkan’ı kutlayarak başarılar diledi ve tüm belediyelere örnek bir harekete imza attı.

Gönyeli Alayköy Belediyesi sosyal medya hesabından yapılan fotoğraflı paylaşımda “Kadınlar Yüksek Atlama Branşında 2024 Paris Olimpiyat Oyunları’na katılma hakkı kazanarak bizleri gururlandırdığın için teşekkür ederiz.” ifadeleri yer alırken Buse’ye olimpiyatlarda başarı dilendi.

Futbolda EURO 2024’ün heyecanı ülkemizde de büyük bir coşkuyla takip ediliyor. Ülkemizin birçok bölgesinde dev ekranlar kurularak maçlar halkın yoğun katılımıyla canlı takip ediliyor.

Gönyeli Alayköy Belediyesi de bu heyecana Buse’nin başarısını da dahil ederek örnek bir davranış sergiledi. Maçların öncesinde, devre aralarında ve sonlarında EURO 2024 maçları izlenmesi için Gönyeli’de kurulan dev ekranda Buse Savaşkan’ın da başarısına yer veriliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu