![](https://www.giynikspor.com/wp-content/uploads/2021/02/WEB-KALIP-3-78.jpg)
Galatasaray Kulübü, bir futbolcusunun yeni tip corona virüs (Covid-19) testinin pozitif sonuçlandığını duyurdu.
Sarı-kırmızılı kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, “Galatasaray Futbol Takımı oyuncularımız, teknik heyetimiz, performans, sağlık, idari ve destek kadrolarındaki çalışanlarımızın bugün yapılan Covid-19 PCR testleri sonuçlanmış ve sadece bir oyuncumuzun test sonucu pozitif çıkmıştır. Oyuncumuzun tedavi protokolü ve karantina süreci başlatılmıştır.” denildi.