FUTBOLManşetTÜRKİYE

Fatih Terim’den Fenerbahçe’ye gönderme! Kalemi kağıdı hazırlayın

Galatasaray'ın hocası Başakşehir maçı öncesi imalı sözleriyle dikkatleri çekti. Deneyimli teknik adamın, "Transfer dönemi bitti ama herkes kalemi kağıdı hazırlasın. Televizyonun başına geçsin. Yakında önümüzdeki transferin listesini açıklayacağım" sözleri, İrfan Can konusunda son anda devreye giren Fenerbahçe'ye bir gönderme olarak algılandı.

Fatih Terim, Başakşehir maçından önce yayıncı kuruluşa konuştu, sözleriyle yine gündem oldu. Deneyimli teknik adam Pazartesi gecesi sona eren ara transfer dönemi hakkında konuşurken oldukça çarpıcı ifadeler kullandı. Terim’in, “Herkese geçmiş olsun. Transfer dönemi bitti ama herkes kalemi kağıdı hazırlasın. Televizyonun başına geçsin. Yakında önümüzdeki transferin listesini açıklayacağım” ifadeleri, maç sonu röportajlarında alınmasını istediğini ısrarla belirttiği İrfan Can Kahveci konusunda son anda devreye giren Fenerbahçe’ye mesaj olarak algılandı.

‘Ozan için mutlu oldum’

Terim, “Hem zamana hem paraya ihtiyaç var. Bu açıklayacağım listede zaman ve paranın yetmeyeceği şeyler olabilir. Scout ekibine, yönetimimize, Abdurrahim Bey ve başkana ayrıca teşekkür ediyorum” diye konuştu. Galatasaray’ın hocası, Sarı-Kırmızılı takımın alt yapısından yetişen ve 3 sezon önce ilk kez kendisinin forma verdiği Ozan Kabak’ın İngiltere Perimer Lig’in son şampiyonu Liverpool’a transferi hakkında da konuştu. Terim şunları söyledi: Dün (önceki gün) transfer gerçekleşmeden Ozan Kabak beni aradı. ‘İmzadan önce sizi aramak istedim’ dedi. Çok mutlu oldum açıkçası. Normalde yapmam ama ben de paylaşmak istedim.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu