DİĞER SPORLARManşet

Euro Truck Simulator 2’de COVID-19 aşı sevkiyatı yapılabilecek!

Yılların yollarda geçen efsane oyunu Euro Truck Simulator 2, son derece hassas ve bir o kadar da önemli teslimatın yapılması için bir etkinlik başlattı.

Yılların yollarda geçen efsane oyunu Euro Truck Simulator 2, son derece hassas ve bir o kadar da önemli teslimatın yapılması için bir etkinlik başlattı. Bu sayede lojistik taşımacılığa gönül vermiş çekici kullanmak haz alan oyuncular oyun içi bir görev ile COVID – 19 aşısı için sevkiyat yapabilecekler. Karşılığında ise envanterlerine ekleyebilecekleri hediyeler alarak başarım kazanacaklar.

8 Şubat tarihine kadar devam edecek olan Hauling Hope etkinliğini basit kuralları ile yerine getirerek küresel pandemiye son verilmesine yardımcı olabilirsiniz. Yapmanız gereken ise sadece herhangi bir bölgede yedi adet sağlam COVID – 19 aşısı için başarılı sevkiyatlar yapmak. Taşımasını yapacağınız malzemeler hasar alımına karşı oldukça hassas ve savunmasız olacaklar. Bu nedenle taşıma yapabilmeniz için Seviye 1 Kırılganlık Becerisine sahip olmanız gerekecek.

Görev tamamlandıktan sonra ise World of Trucks profillinize bir başarım eklenecek. Bununla da bitmeyerek katılımınızın simgesi olması adına çekiciniz için özel bir etiketin de sahibi olacaksınız. SCS Software geçen sene mart ayı içerisinde de Truck At Home etkinliğini başarıyla sürdürmüştü.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu