Manşet

ERHAN SENCER İSYANINDA HAKLI

Volkswagen Motorsport’un resmi sayfasında, ülkemiz rallicilerinden Cahit Yetkili’nin yeni arabası Volkswagen Polo GTI R5 ile paylaşım yapılırken, “Cahit Yetkili'nin süreceği Polo GTI R5, Kuzey Kıbrıs Ralli Şampiyonasında kullanılacak.” açıklaması yapıldı.

 

Bunun üzerine motor sporlarının önemli ismi Erhan Sencer, sosyal medya hesabından ülke tanıtımı ile ilgili isyan etti ve ülke sporunun gelişmesi ve tanıtılması adına kaynakların nerelere kullanılması gerektiğine dikkat çekti.

 

ERHAN SENCER’İN SDOSYAL MEDYA PAYLAŞIMI ŞU ŞEKİLDE;

Dünya otomotiv devi VOLKSWAGEN’in resmi sayfası!!!

“NORTHERN CYPRUS RALLY CHAMPIONSHIP” diye açıkça yazmış!

Ülke tanıtımı mı ? Kuzey Kıbrıs ismi mi?

BUYURUNUZ!

Umarım artık yetkili/ilgili hükümet kanadı birimlerinin farkındalığı artar ve hani son günlerde dillerinden düşmeyen “DÜNYA SPORU KKTC’yi tanıyacak, tanıtacağız..” cümleleri adına nerelere katkı koyacaklarını da gözden kaçırmış olmazlar!!

Cahit Yetkili kardeşim en güzel günlerde güle güle kullanasın!”

 

YETKİLİ’NİN YENİ ARACI POLO

Ralli etaplarının başarılı pilotu Macila Racing Team (MRT) sporcusu Cahit Yetkili, yeni sezonda Volkswagen Polo GTI R5 arabası ile yarışacak.

tribünkibris.com’un haberine göre, Kuzey Kıbrıs Turing Otomobil Kurumu ve Kuzey Kıbrıs Ralli Kulübü’nün düzenlediği şampiyonalarda 2020 sezonunda Ford Fiesta R5 arabası ile başarılı dereceler elde eden Cahit Yetkili’nin yeni arabası Volkswagen Polo GTI R5 ülkeye geldi.

2021 sezonunda Volkswagen Polo GTI R5 arabası ile yarışacak olan Cahit Yetkili’nin arabası ile ilgili bilgilendirme notu, Volkswagen Motorsport’un resmi sayfasında da paylaşıldı.

Yüz on bin takipçisi bulunan Volkswagen Motorsport tarafından yapılan paylaşımda, “Polo GTI R5, Kıbrıs’a ulaştı. Cahit Yetkili’nin süreceği Polo GTI R5, Kuzey Kıbrıs Ralli Şampiyonası’nda kullanılacak olan ilk Polo GTI R5 olacak.” ifadelerine yer verildi.

Cahit Yetkili, Volkswagen Polo GTI R5 arabası ile yeni sezonda da etaplarda, “nesdersan.com” sponsorluğunda yarışacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu