DİĞER SPORLARGenelManşet

Elis Sermaye, Atina’da özel hazırlanıyor

Ülkemizin yaşı küçük başarıları büyük, profesyonel Latin dansçısı Elis Sermaye, yarışma ve festivallerden arda kalan zamanlarda da boş durmuyor.

Elis, 2023 yılında İtalya, Yunanistan ve Güney Kıbrıs’ta katıldığı yarışmalarda elde ettiği başarı ve şampiyonluklardan sonra, A Kare Dans ve spor merkezli, profesyonel hocası Metehan Güneş ile yeni koreografi hazırlıkları yapıyor.

Başarılı dansçı bu çerçevede Polonya, Makedonya ve dünyanın en prestijli Latin organizasyonu olan Euroson Latino World Salsa Championship’e iddialı hazırlanabilme adına, dünyanın sayılı latin dans hocalarından olan Yunan Maria Malakau’dan özel teknik dersler almak için Atina’ya gitti.

Törehan ailesine teşekkür

3 gün süresince 12 saat eğitim alacak olan Elis, Metehan Güneş tarafından hazırlanan yeni koreografilerinde, kendisine katkı sağlayacak olan bu özel ders için, her zaman desteğini arkasında hissettiği, Ebru ve Hakan Törehan’a teşekkür etti.

Destekleri devam edecek

Elis’in dans eğitimi için, hep yanında olan ve tüm gelişmelerden an ve an bilgi alarak haberdar olan, Ebru ve Hakan Törehan ailesi, Elis’in dünya dans arenasında daha da başarılı olabilmesi adına destek vermeye devam edeceklerini belirttiler.

Törehan ailesi, ülkemizin bir spor cevheri olan Elis’in, tüm çocuklarımıza örnek olması gerektiğini ve küçücük adamızda, istenirse her şeyin başarılabileceğini ve ambargoların kırılabileceğini ifade etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu