FUTBOLManşet

Ebru Törehan: Çavuş ve Şen’in opsiyonunu aldık

Sezon öncesi iç transferde başarılı bir süreç geçiren Miracle Değirmenlik takımı dış transferde de iyi sonuçlar almaya devam ediyor. Yenicami kulüp başkanı Ahmet Gençosman ile masaya oturan Miracle Değirmenlik Kulübü As Başkanı Ebru Törehan, Yenicami kulübü ile kaleci Furkan Ataş ve Mehmet Göktaş konusunda anlaşma sağladıklarını , Mehmet Çavuş ve Yakup Şen’in ise opsiyonlarını aldıklarını belirtti.

Mehmet Göktaş’ın Miracle Karşıyaka’da sezona başladığını ifade den Ebru Törehan, Mehmet Çavuş ve Yakup Şen’in ise önümüzdeki sezon Miracle Değirmenlik takımında forma giyeceğini söyledi.

Ebru Törehan, Mircale Değirmenlik takımında transferin bitmediğini oluşacak fırsat transferlerinde yine düğmeye basabileceklerini söyledi.

“Camia ve gençler bizim için çok önemlidir”
Miracle Değirmenlik Kulüp Başkanı Ebru Törehan yeni sezon öncesinde açıklamalarda bulundu. Miracle Değirmenlik Kulübü As Başkanı Ebru Törehan Değirmenlik Spor Kulübü’nün kendileri için çok önemli olduğunu belirtirken, Değirmenlik camiası ve Değirmenlik gençlerinin de kendileri adına çok önemli olduğunu söyledi. Yeni sezonda yeni transferlerle birlikte hem lig şampiyonluğu hem de kupa hedefi ile ilerleyeceklerini ifade eden Ebru Törehan, Miracle Değirmenlik camiasının kendileri için her zaman değerli ve özel olduğunu aktardı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu