GenelManşet

DANA GİTTİ TOPÇU GELDİ

Spor Dairesi Genel Yönetim Kurulu belirlendi

 

Spor Dairesi Genel Yönetim Kurulu Başkanı Mete Topçu oldu ve yeni üyeler de belirlendi. UBP-YDP-DP azınlık hükümetinde Başbakan Yardımcılığı Ekonomi ve Enerji Bakanlığı’na bağlanan Spor Dairesi’nde yeni dönemin ilk adımı atıldı.

Başbakan Yardımcılığı Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı, Spor Dairesi Genel Yönetim Kurulu başkanlığına Bakanlık Müdürü Mete Topçu’yu atadı. İlkokulda Beden Eğitimi Öğretmenliği yapmış ve geçmişte birçok spor branşında hakemlik yapmış, Engelliler Spor Federasyonu Başkanlığı yapmış Mete Topçu’nun ataması resmî olarak yapıldı.

 

KEMAL DENİZ DANA GÖREVDEN ALINDI

Başbakan Yardımcılığı Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı, Spor Dairesi Genel Yönetim Kurulu başkanlığı görevini yapan Kemal Deniz Dana’yı görevden alarak Mete Topçu’yu resmî olarak başkanlığa atadı.

 

YENİ ÜYELER DALGIÇ VE CENGİZ

Spor Dairesi Yönetim Kurulu üyeliklerine Tayfun Kurtarıcıoğlu’nun devam edeceği, yeni üye olarak da Emre Dalgıç ve Remzi Cengiz atandı.

Spor Dairesi Genel Yönetim Kurulu Mete Topçu başkanlığında Tayfun Kurtarıcıoğlu, Emre Dalgıç ve Remzi Cengiz’in atanması ile seçilmiş üyeler Turgut Karamanoğlu, Cemal Konnolu, Umar Göker’den oluştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu