TÜRKİYE

BEŞİKTAŞ KUPAYI TARAFTARLARIYLA KUTLADI

Türkiye Kupası'nı kazanan Beşiktaş, şampiyonluğu taraftarlarıyla kutladı. Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, "Size söz verdik, kupayı buraya getirecek çocuklar dedik. Sporcularımız sözünde durdu. Sizlere teşekkür ediyorum. En büyük Beşiktaş." dedi.

Ziraat Türkiye Kupası’nda Trabzonspor’u finalde 3-2 mağlup eden Beşiktaş, taraftarlarıyla Beşiktaş İskele Meydanı’nda kutlama yaptı.

Siyah-beyazlı takımın başkanı Hasan Arat, “Size söz verdik, kupayı buraya getirecek çocuklar dedik. Sporcularımız sözünde durdu. Sizlere teşekkür ediyorum. En büyük Beşiktaş.” açıklamasında bulundu.

Beşiktaş’ın deneyimli kalecisi Mert Günok ise, “Bu sene taraftarlarımızı çok üzdük. Birçok röportajda özür dilemek zorunda kaldık. Kupayı size getirerek kötü gidişata dur demek istedik. Çok teşekkürler, sizler daha iyisini hak ediyorsunuz. En büyük Beşiktaş.” ifadelerini kullandı.

Necip Uysal şampiyonlukla ilgili, “Buraya geldiğiniz için teşekkür ediyoruz hepinize. Sizleri çok üzdük bu sene. Bu kupayı alarak sizlere hediye etmek istiyorduk. Bunu başardığımız için çok mutluyuz. Hepinize teşekkür ederiz.” dedi.

 

“HERKESE TEŞEKKÜRLER”

Siyah-beyazlıların genç yıldızı Semih Kılıçsoy, “Abilerimin de dediği gibi bu sene istediğimiz sonuçları alamadık. Elimizde bir kupa vardı, onu da sizlere armağan etmek istiyorduk. Herkese teşekkürler.” değerlendirmesinde bulundu.

Ernest Muci, “Burada sizleri görmek çok güzel. Gelecek sezon burada aynı kutlamaları yapacağız.” ifadelerini kullanırken Jackson Muleka şunları söyledi, “Buraya gelen herkese çok teşekkürler. Harika bir atmosfer.”

Beşiktaş’a kupa finalinde galibiyeti getiren Al-Musrati, “Attığım gol harika bir andı. Unutulmazdı.” dedi. Siyah-beyazlılarda Gedson, “Burada bulunduğunuz için teşekkür ediyorum. Harika bir gün.” açıklamasında bulundu.

Jonas Svensson ise, “Destekleriniz için teşekkürler. Bu kupayı beraber kazandık.” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu