DİĞER SPORLARManşet
BARAN MİLLİ TAKIMDA
KKTC Engelliler Spor Federasyonu Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'nda milli gurur yaşanıyor. Takımın genç oyuncusu Baran Oğuz, Türkiye U22 Erkek Milli Takımı’nda yer alıyor.
![](https://www.giynikspor.com/wp-content/uploads/2021/02/WEB-KALIP-3-162.jpg)
Geride kalan sezonda Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligi’ni yenilgisiz şampiyon olarak tamamlayan KKTC Engelliler Spor Federasyonu’nun kadrosunda yer alan Baran Oğuz, 8-19 Şubat tarihleri arasında 2021 Dünya ve Avrupa Şampiyonası hazırlıkları kapsamında Yalova’da gerçekleştirilen kampta milli takım ile çalışıyor.