DİĞER SPORLARManşet

ALKIŞLAR KİCKBOKSÇULARIMIZA

Kickboksçularımız Doğan Süzal ve Azim Tanol, Türkiye’nin Kocaeli şehrine bağlı İzmit'te gerçekleşen dev profesyonel kickboks organizasyonunda sahne aldılar.

 

ŞAMPİYONLAR GALASI’NDA İKİ KKTC’Lİ

KKTC Kickboks Federasyonu sporcuları Doğan Süzal ve Azim Tanol, Türkiye’nin Kocaeli şehrine bağlı İzmit’te, Dünya Karate Şampiyonu Vedat Akbulut tarafından düzenlenen ve Akbulut Fight Arena Şampiyonlar Galası adıyla gerçekleşen profesyonel kickboks organizasyonunda başarılı maçlar çıkartarak ülkemizi gururlandırdı.

SÜZAL KAZANDI, TANOL KAYBETTİ

İzmit Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda 7 farklı ülkeden 40 sporcunun ringe çıktığı ve Acun Medya kanalı TV 8.5’dan canlı yayınlanan dev organizasyonda sporcumuz Doğan Süzal, Türkiyeli rakibi Emin Acar’ı mağlup etmeyi başarırken diğer sporcumuz Azim Tanol ise Afganistanlı rakibi Zekrullah Uzbek’e kaybetti.

DEMİREL SPORCULARI KUTLADI

Koronavirüs salgınına rağmen bu zorlu yolda sporcularımız ringe KKTC bayrağı ile çıkarak ülkemizi başarıyla temsil etti. KKTC Kickboks Federasyonu Başkanı Niyazi Demirel, çıkardıkları başarılı müsabakalar ve aldıkları güzel neticelerden dolayı sporcularımızı kutlayarak, başarılarının devamını diledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu