FUTBOLGenelManşet

AEK Larnaka-Fenerbahçe maçına hazırlanıyorlar

Fenerbahçeli taraftarlar AEK Larnaka - Fenerbahçe maçına gitmek için yoğun bir talep gösterirken, KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği de 13 Ekim’deki maç öncesinde AEK Arena Stadı'nda incelemelerde bulundu.

Fenerbahçeli taraftarlar AEK Larnaka – Fenerbahçe maçına gitmek için yoğun bir talep gösterirken, KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği de 13 Ekim’deki maç öncesinde AEK Arena Stadı’nda incelemelerde bulundu.

Güney Kıbrıs’ta bulunan AEK Arena Stadı’nda 13 Ekim Perşembe günü AEK Larnaka ile Fenerbahçe arasında oynanacak UEFA Avrupa Ligi B Grubu dördüncü maçına ülkemizden gitmek isteyen Fenerbahçeli taraftarlar KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği’ne yoğun talepte bulunuyor.

KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği Başkanı Duygu Komsuoğlu, maç programı belli olduğu andan itibaren yoğun bir tempoda maç organizasyonu için derneğin çalışmalarına hız verdiklerini söyledi. Komsuoğlu, maçın onanacağı AEK Arena Stadı’na bir keşif yaptıklarını, maça gidecek olan dernek üyelerinin ve taraftarların güvenli bir şekilde gidiş dönüşleri organize edeceklerini belirtti. Ayrıca edindikleri bilgileri kulübe de aktardıklarını ve kulüp ile birlikte hareket ettiklerini söyleyen başkan Komşuoğlu, AEK Arena Stadı’nın kapasitesinin az olduğunu da belirterek, UEFA kriterlerine göre yüzde 5’lik bir kısmının deplasman tribünü olarak ayrılacağını, derneğe gelen maç taleplerinin, temin edilecek olan bilet sayısının çok üstünde olduğunu söyledi. Ön talepleri halen devam ettiğini söyleyen başkan Komşuoğlu, önümüzdeki günlerde maç organizasyonunun belli olacağını ve buna göre duyuruları üyelere ve taraftarlara paylaşacaklarını da söyledi.

Dernek Genel Sekreteri Burçin Aliusta ise ön taleplerin devam ettiğini, maça gitmek isteyen taraftarların belirtilen telefon numaralarına istenilen bilgiler vermeleri gerektiğini önemle vurgulardı. Aliusta, imkanların daha iyi olmasını fakat elde olmayan nedenlerden dolayı çok kısıtlı sayıda taraftarı organize edip en iyi şekilde maça götürüp getireceklerini belirterek, KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği olarak bu tarihi maça hazırlandıklarını söyledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu