Manşet

Üstel , Antrenörler Derneği’ni kabul etti

Başbakan Ünal Üstel, Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Antrenörler Derneği Başkanı Hasan Topaloğlu ile yönetim kurulu üyelerini kabul etti.

Başbakan Ünal Üstel’e kabulde spordan sorumlu Başbakanlık Müsteşarı Hüseyin Cahitoğlu da eşlik etti.

Başbakanlık Şeref Salonu’nda gerçekleşen kabulde bir konuşma gerçekleştiren Başbakan Ünal Üstel, Antrenörler Derneği’nin  ülke sporunun gelişmesi ve  iyi bir noktaya gelmesinde büyük emekleri olduğuna vurgu yaptı ve dernek yetkililerini çalışmalarından ötürü tebrik etti.

 

Üstel: Katkı sağlamaya devam edeceğiz

Üstel, “Gençlerimiz her ne kadar izolasyonlarla dünyadan soyutlanmaya çalışılsa da siz değerli  spor insanlarının çabaları sayesinde gençlerimize farklı alanlar açılmaktadır. Bizler de hükümet olarak  mali bütçe imkanlarımız doğrultusunda, ülke sporumuza katkı sağlamaktayız ve sağlamaya da devam edeceğiz” dedi.

 

Topaloğlu’ndan Vincenzo Montella sürprizi

Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Antrenörler Derneği Başkanı Hasan Topaloğlu ise kabulde hükümetin spor ile ilgili çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek, “Ülke sporunun gelişmesi adına birçok seminer düzenliyoruz. Olabildiğince ses getiren ve verimli olan seminerler düzenleme hedefimiz de var. Bu hedefle birlikte bu yıl Türkiye Cumhuriyeti A Milli  Futbol Takımı Antrenörü Vincenzo Montella’yı adamıza getirerek bir seminer düzenleyeceğimizi buradan duyurmak istiyoruz. Bu vesileyle bizi kabul eden ve her zaman ülke sporunu destekleyen Başbakan Ünal Üstel ile Başbakanlık Müsteşarı Hüseyin Cahitoğlu’na verdikleri emeklerden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu